Ekşisu

Erzincan Ekşisu Mesire Alanı

Tertemiz ve ferah havasıyla Erzincan'ın göz bebeği Ekşisu mesire alanı

Erzincan yöre halkının ve ziyaretçilerinin en uğrak yerlerinden biri olan aynı zamanda sosyal etkinlikleri ile ünlü Ekşisu Mesire alanı.

Alabildiğine geniş ve ferah görünümüyle tertemiz havası ile insanın içini ferahlatıyor.
Ekşisu Mesire alanı ister aile olarak ister arkadaşlarınızla ister yalnız olarak gerçekleştirebileceğiniz piknik, gezi ve diğer bütün organizasyonlarda şehrin gürültüsünden uzak ve doğa ile baş başa kalabileceğiniz bir ortamdır.

Barındırdığı yüzme havuzu, doğal kükürtlü havuzu, özel yapılmış piknik masaları, gezi parkları, kadın ve erkek için özel mescidi, ile Erzincan’ın en çok tercih edilen sosyal ve huzur mekanlarından biri olmaktadır.

Ekşisu

Erzincan Merkeze 11 km uzaklıkta olan mesire alanına ulaşım çok kolaydır.
Özel aracınızla geliyorsanız Şehrin doğu kısmında kalan (ipekyolu) … karayolunu takip ederek Akyazı beldesi (Nörkah) sapağından sola dönerek Ekşisu mesire alanına ulaşabilirsiniz.
Ayrıca Şehir merkezinden Ekşisu Tesisleri için Sabah saat … dan akşam saat … ‘e kadar özel otobüs seferleri de yapılmaktadır.

Tertemiz ve ferah havasıyla Erzincan’ın göz bebeği olan Ekşisu mesire alanı, piknik ve doğa severlerle buluşmayı bekliyor…

Erzincan Ekşisu Mesire Alanı

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu